About

DSC_6805

Jsme Kateřina a Lucie.

Seznámily jsme se při studiu na Vyšší odborné škole grafické a právě díky naší společné lásce k jídlu a vaření jsme se spřátelily. A protože Káťa vždy miluje hostit své blízké připravenými pokrmy a Lucie fotí vše krásné kolem sebe, byl to jen krůček k tomu založit blog.

Káťa se věnuje hlavně vymýšlení receptů a psaní článků, Lucie zase fotografování. Vaření a foodstyling, který nás na blogování baví nejvíc, většinou děláme společně. Zbožňujeme vybírání talířů, příborů, utěrek a dalších doplňků spolu s tím, jak jídlo naservírujeme a jaký bude výsledný styling pokrmu. Rády ke svým receptům natáčíme videa, ale spíš než o postupy nám jde o to zachytit atmosféru a náladu, které při společném vaření zažíváme.

Kromě vaření sdílíme také lásku k cestování. Nové chutě a zkušenosti z cest se snažíme promítnout do našich receptů. Tak vznikl název našeho blogu, Taste of Place – každá chuť má své místo a na každém místě se můžeme inspirovat novými chutěmi.

Blogování se čím dál více prolíná s našimi profesními životy. Můžete se těšit třeba na kuchařku plnou našich fotografií či zajít do kavárny ochutnat dobroty, které jsme pro Vás vymyslely.

A pokud hledáte foodstylistku nebo fotografku, nebojte se nám napsat – rády se zapojujeme do nových a zajímavých projektů!